Flashback

[FLASHBACK] Michael se Slashem

29. prosince 2009 v 15:08 | Farankapanda
Vy, co chodíte i na můj grafický blog (vlastně takový můj deník :)), tak víte, že jsem začala hodně poslouchat Guns N' Roses :) Tak jsem se rozhodla udělat FLASHBACK se Slashem, protože Michael s ním často vystupoval a spolupracoval :)

Slash je považován za nejlepšího kytaristu na světě, on si ale myslí své - Podle něj je to jen kvůli tomu, že hraje v tak populární skupině. Já osobně ho považuju za skvělého kytaristu, ale znám i lepší (např: Eddie Van Halen, nebo i jeden kluk na YouTube - hraje líp než Slash live! Wow!). Z GN'R mi přijde nejrozumější... škoda, že odešel.. bez něj už to nejsou oni...
Slash hrál v Michaelových písničkách Black Or White, Give In To Me (je i v klipu), D.S., Shout a Privacy.

Asi nejslavnější video s Michaelem a Slashem - MTV Video Music Awards 1995 - Michael vystoupil s medley svých hitů, potom přišel Slash a zatímco si Michael převlékal do kostýmu na Billie Jean, Slash hrál sólo. Mnoho lidí si myslí, že doopravdy neposlouchal bodyguardy a Michaela a prostě si hrál dál, ale všechno bylo naplánované :)Give In To Me - Skoro všechna videa s dobrou kvalitou byla odstraněna... Nechápu co se stalo... nenašla jsem video, na které by se dalo koukat, takže dávám jenom audio, doufám, že klip všichni znáte ;)


Slash o Michaelovi:

Vzpomínám si na to, jak mi zavolal manažer, že by se se mnou chtěl Michael Jackson an něčem domluvit a.... pěkně mě to no, překvapilo, chápeš? Tak jsem mu na to řekl " A to jako fakt?". No, tak jsem mu dal číslo na telefon z hotelového pokoje, no a on mi zavolal a ze sluchátka se ozval ten hlas "Chtěl bych, abys hrál na jednom z mých songů." Tak jsem jel do LA, do studia, tam jsem s s ním setkal. Byl tam se svojí tehdejší přítelkyní, Brooke Shields, jenom řekl "Ahoj, tohle je Brooke, bla bla bla... Teď půjdeme na večeři" a tak to vlastně začalo, prostě mě nechal ať si dělám co chci."


Slash se za posledních pár let hodně zklidnil. Jsem ráda, protože se rozhovory s ním dobře poslouchají. Je fajn :)

(Omluvte chyby v překladu ;))

[FLASHBACK] Alien Ant Farm - Smooth Criminal (cover)

21. listopadu 2009 v 18:53 | Farankapanda
Mám ráda tyhle rockové covery :D Ostatní mě moc neberou, ale jako fanoušek rocku se mi tohle fakt moc líbí :) Ještě třeba Beat It od Fall Out By je skvělej cover, sice Pete (podle mě) pokazil to kytarový sólo, ale jinak je ten cover skvělej :)


A klip vážně nemá chybu :D BTW: Hrozně často to hrají na VH1 v Cover Power, ale vážně, snad ob-pořad :D

[FLASHBACK] Thriller! :)

31. října 2009 v 13:08 | Farankapanda
Tak, když je dnes ten Halloween :D Připomeňme si klip k Thrilleru :DZa video děkuji TN.CZ, z YouTube se nedá vkládat ;)


BTW: Na komentáře a objednávky designu jsem ráno nestihla odpovědět, omlouvám se ;)

[FLASHBACK] Exeter Speech (2002)

15. října 2009 v 17:54 | Farankapanda
Nádherná řeč z roku 2002! Michael mluvil o dětech trpících HIV a AIDS a válce.
Ráda bych vám to přeložila, ale nejsem si jistá, že bych to zvládla srozumitelně a nechci takovou krásnou řeč pokazit, tak v celém článku jsou alespoň 'titulky' v angličtině ;)
(Asi nevíte, čemu se Michael na začátku směje: V ten den hrozně pršelo a foukal vítr a bodyguardovi málem uletěli papíry, na kterých měl Michael napsanou svoji řeč :D)
Ten týden se byl v tom staidonu taky fotbalový zápas, takže tam bylo spoustu fotbalových fanoušků :D


MJ FOR PRESIDENT!

[FLASHBACK] Rock With You v AutoTune (acapella)

12. října 2009 v 18:15 | Farankapanda
Naprosto úžasný! Do acapelly Rock With You přidaný AutoTune efekt! Zní to skvěle, někdo by mohl udělat remix s touhle acapellou!


(Acapella je hlas vyjmutý z písničky, AutoTune je efekt, který používá rapper T-Pain na svůj hlas)

[FLASHBACK] - Michael dostal nabídku ke sňatku :D

27. září 2009 v 13:35 | Farankapanda
Tohle video mi vždycky zaručeně zvedne náladu :D Vážně, ta Michaelova reakce nemá chybu :DNějaká holka za ním přišla a zamumlala "Will you marry me?" a dala mu prstýnek. Michael jí nerozuměl (Huuh? Whaaaat? :D:D:D) a prsten si vzal. Potom, co mu to ochranka řekla na tu holku zamával a zakřičel na ní "See you at the wedding" xD

[FLASHBACK] - Little Susie

26. září 2009 v 12:50 | Farankapanda
Little Susie je úžasný song z alba HIStory (Past, Present and Future)! Divím se, že nevyšel jako singl, je totiž úžasný! Moc velký hit by z něj nejspíš nebyl, ale nějaký úspěch by určitě zaznamenal! Myslím, že hlavě u dospělých, moje máma Little Susie totiž úplně zbožňuje! :)
Opravdu doufám, že vyjde to album s klasickou hudbou, co Michael zkomponoval! Bude to toiž určitě 'nářez' :D

Jak víte, Michael má v oblibě dlouhá intra, takže píseň doopavdy začíná až ve 2:50 ;)

[FLASHBACK] -The Cutest & Funniest Moments of MJ

24. září 2009 v 18:20 | Farankapanda
Dnes jsem si přichystala jedny z mých nejoblíbenějších videí z celého YouTube! Sestřihy Michaelových nejroztomilejších a nejvtipnějších momentů :D Taky sestřihaná videa a přidaná hudba a tak! :D

Nejlepší: I don't like that angle! I like this one! (Nemám rád, když mě zabíráte z téhle strany! Víc se mi to líbí takhle! :D:D:D)


Nejlepší: Milk and cereal, milk and cereal..... The people's feeling tha music, isn't it? Specialy this guy! Is he beaing exhorcised? O_o :D:D:D

[FLASHBACK] - Xscape

20. září 2009 v 11:31 | Farankapanda
Včerejší FLASHBACK (animace) jsem musela smazat, protože ty animace přestaly fungovat :P Imageshack má zase nějakou chybu a nechtělo se mi to celý předělávat ;)

Písnička Xscape (Xcape?) byla vypuštěná do internetu v roce 2004. Měla být původně na albu Invincible (2001) jako například 'Shout'. Je hrozně povedená (jedna z mých nejoblíbenějších od Michaela) a je škoda, že třeba nevyšla ani na nějakém singlu jako bonus track. V celém článku je text.

[FLASHBACK] - The Jacksons - Can You Feel It

18. září 2009 v 14:13 | Farankapanda
Jedna z mých nejoblíbenějších písniček od The Jacksons. Hrozně se mi líbí, jak je v písničce použita jakoby hudba z filmu. Víte jak to myslím :D Michaelova část je úžasná, má nádherný hlas :))

Klip: (Já mam radši tu normální verzi, protože v klipu je hrozně moc efektů)


Normální verze:


Live verze (30th anniversary - Medison Square Garden)

[FLASHBACK] MJ and Friends

15. září 2009 v 18:37 | Farankapanda
Úžasný koncert MJ and Friends rok 99)!

Víte, že Michael si při Earth Songu poranil záda? Ta velká plošina s ním spadla! Michael ale celý koncert dozpíval (když ho Karen Faye přemlouvala, aby šel do nemocnice, tak Michael říkal, že mu nic není a šel zpíval YANA) Po vystoupení se v šatně zhroutil!!!


Medley (stejná jako na MTV VMA 95)

Dangerous:

[FLASHBACK] Got To Be There

13. září 2009 v 10:40 | Farankapanda
Got To Be There je moje nejoblíbenejší písnička z doby Jackson 5 :) Je nádherná!


+ Live

[FLASHBACK] The Jacksons - Killing Me Softly

11. září 2009 v 12:21 | Farankapanda
Úžasná live nahrávka The Jacksons! Zpívají písničku od Roverty Flack - Killing Me Softly (Ne, píseň není od The Fugees, ty jenom udělali cover, ale moc povedený!)


Mimochodem: Už dělám designy pro galerii a grafický blog, takže asi za hodinu by měli být vyměněny :)

[FLASHBACK] - Gold pants :)

9. září 2009 v 17:36 | Farankapanda

HIStory tour je můj vůbec nejoblíbenější.... Ale jenom první půlka :D Kvůli (všemi fanynkami milovaným) GOLD PANTS :D
V sekci s grafikou je tapeta s gold pants ;)

Miluju citát jedné fanynky z YouTube:
'Who cares if HIStory tour was on playback?! It's all about gold pants, so I don't care about playback'

Pravda, pravda :)


Video:

A v celém článku pár fotek ;)

[FLASHBACK] Image Macro :D

8. září 2009 v 15:35 | Farankapanda
Takže, rozhodla jsem se, že do FLASHBACKU budu přidávat jakékoliv věci týkající se Michaela... Často se mi stává, že bych chtěla nějakou věc strašně přidat, ale říkam si néé, to se do Flashbacku nehodí... takže od teď je Flashback o čemkoliv-MJ ;)

Nedávno jsem našla na DeviantARTu několik úžasných Image Macros xD (Popsané fotky, nevim jak se to dá vysvětlit :D V Americe a Anglii to vídám celkem často xD) Je to strašně vtipný, ale chce to znát anglický zkratky, výrazy atd :)
(rozbalte celý článek ;))

EDIT: Přidala jsem několik nových :D


[FLASHBACK] Jackson 5 medley - Medison Square Garden

7. září 2009 v 16:32 | Farankapanda
Další flashback :) Pro dnešek video z 30th Anniversary (Medison Square Garden), kde po skoro 20-ti letech vystoupili The Jacksons společně! Video je z roku 2001, Michaelovi tam bylo 43! Je úplně neskotečný, jak úžasně zpívá a tancuje! Jakoby jeho hlas byl čím dál tím hezčí :D


První část - Can You Feel It, ABC, The Love You Save, I'll Be There

Druhá část - I Want You Back, Dancing Machine (Ta je moje oblíbená :D), Shake You Body (Down To The Ground)


Kdybyste nevěděli - Ta skupina co přijde při Dancing Machine se jmenuje N'Sync a ano, jedním z členů byl i Justin Timberlake ;)

[FLASHBACK] Making Of Stranger In Moscow

5. září 2009 v 18:04 | Farankapanda

Tak, aby to tu nestálo, tak začínám s kategorií jménem 'FLASHBACK', kam budu dávat nějaká starší videa, fotky písničky atd. :) Uvažovala jsem o tom hned ze začátku, ale teď už to prostě musím realizovat! Pokusím se přidávat FLASHBACK každý den :)
Pro dnešek je to Making of Stranger In Moscow!
Enjoy! :D

Všimněte si Michaelovi reakce v 1:46! K nezaplacení! :DD

 
 

Reklama